Spartak Nagyszombat
DAC 1904 - FC Spartak Nagyszombat
Niké Liga, 9. forduló • va 1.10.2023, 18:00 • MOL Aréna
Gólok: 52. Ďuriš 0:1
Játékvezető: Peter Ziemba • Asszisztensek: Peter Bednár, Dušan Štofik • Néző: 7646
94
A Spartak megnyeri a mérkőzést, melynek ebben a pillanatban vet véget a játékvezető. Egy hét múlva vasárnap javíthatunk, akkor a Zólyombrézót látjuk majd vendégül. Kiss Balázs köszöni a figyelmüket. Hajrá, DAC!
94
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Gouré).
91
Niarchos fejéről megy ki a labda, pedig mi úgy láttuk, szögletnek kellene következnie, a Ziemba sajnos hajthatatlan.
90
Egy nagyszombati került a földre, Zeljković, és bizony nem siet felkelni. 4 perc lesz a hosszabbítás jelzi közben a negyedik játékvezető. Ebben a félidőben nem voltunk veszélyesek az ellenfél kapujára.
86
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Dimun).
84
Ez már a hajrá, de gólunk még mindig nincs.
83
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Kaša).
77
Gašparík edző kettős cserét hajtott végre, és Adrian Guža is hasonlóra készül. Herc és Brunetti állnak készen a bevetésre.
76
lemegy Ďuriš, bejön Paur,
lemegy Daniel, bejön Azango.
75
Bernátnak nem jössze a fejes. Nincs második Spartak-gól.
74
Ofori fűzi be jó cselekkel a védelmünket, de akárcsak az előbb, most is a hosszú sarok mellé gurít, bpedig ebben a támadásban még inkább benne volt a gól.
72
Egymást zavarja Gouré és Ramadan, az ötös vonalán fejel össze a két játékosunk. Ramadan szorul kisebb ápolásra.
70
Ofori lő mellé, a B-középben pedig görögtüzek gyúlnak.
70
Sárga lap a csapatnak FC Spartak Trnava (Zeljković).
69
Harcoljatok, harcoljatok! – jön a lelátói buzdítás. Bizony, elkél a szurkolók támgatása.
66
7646-an váltottak ma jegyet a MOL Arénába.
65
Földön az egyik nagyszombati, nem is siet meggyógyulni.
62
Kissé leült a mérkőzés. A tizenhatos vonalán nagyon határozottak a vendégek védői. Nem sikerül megtalálnunk a rést a pajzson. Ramadal távolról kísérletezik, de pontatlan a lövés.
61
Fél óra van még hátra a mérkőzésből, Takáč kapus már az időt húzza a kirúgásoknál.
56
Gouréről megfeledkeznek a piros-fekete védők, de elkapkodja a két héttel ezelőtti mérkőzés hőse. Azonnal lő, pedig lett volna ideje levenni a labdát. Nem kerül veszélybe a kapu.
55
Sárga lap a csapatnak FC Spartak Trnava (Šulek).
52
Előnybe kerül a vendégcsapat: Ďurišról maradunk le egy beívelés során, aki közelről megszerzi a mérkőzés első és eddig egyetlen találatát – 0:1
52
A FC Spartak Trnava csapata gólt szerzett!
Gólszerző ĎURIŠ.
52
Fokozza támadásai erejét a Spartak. Csinger lép közbe remekül, a megítélt sarokrúgást kifejeljük.
49
Popović háta mögé kerül a labda, de megússzuk, nincs gól, mert az leshelyzetből születik.
47
Egyik oldalon sem történt csere.
46
45+1
45
A vendégek trénere, Michal Gašparík reklamálásért kap sárgát.
45
Trusa jön vissza védekezni a támadóvonalból, fellökik, de hamar talpra is áll. 1 perc hosszabbítás következik.
43
Šulek most keményen odalép Ramadannak, ezt ugyan lefújja a bíró, lapot viszont nem ad a kemény belépőért.
41
Ramadan ellen fúj a játékvezető. Kicsit eltaszítotja magától a védőjét, mielőtt belefejelne a labdába a kapu előtt. Ziemba viszont ezt nem nézi jó szemmel, és a sípjába fúj.
38
Sportszerű a mérkőzés, mindkét csapat a futballal van elfoglalva, nem egymás aprításával. Már csak a gól hiányzik. Most épp Gavrić akad fenn két védő szorításában.
35
Rég jártunk már az ellenfél kapuja előtt, de nálunk a labda, s addig nagy baj nem lehet.
31
Káčer kapkod el egy indítást. Jó ritmusa van a mérkőzésnek, és a gól is benne van a játékban mindkét oldalon.
30
Ramadan 32 méterről sem ijed meg a lövéstől, Takáčnak kell védenie. Ezt megelőzően Bernát rontott helyzetben Popović kapuja előtt.
28
Popović ölébe érkezik egy labda, Daniel volt a lövőjátékos.
24
Szabadrúgás után Andzouanáig kerül a labda, ő lövi rá a rövid sarokra, de Takáč jól zárja a szöget.
23
Trusát szerelik le, mielőtt gólhelyzetbe kerülne.
22
Takáč bokszolja ki a sarokrúgást, de nincs gyors nagyszombati ellentámadás, mert visszaszerezzük a labdát, és megpróbáljuk újraépíteni a támadást.
22
Ramadan ível a 16-osba egy pontrúgást, kifejelik a védők, szöglet.
20
Csinger vetődik bele sikeresen egy kapáslövésbe, amely a kapunk felé tart. Mindkét tábor rátesz egy lapáttal a szurkolásra. Nincs megállás egy percre sem, rangadó van itt a javából, kérem!
19
Ismét tapsol a publikám. Megint Andzouana a labda feladója, ezúttal a hosszúra küldi a "csomagot", ahol Trusa fejel, majd Gouré fején is megpattan a labda, de a gól elmarad. Élvezhető meccset látunk.
16
lemegy Čermák, bejön Ramadan.
14
Čermák sérül meg, és ápolni is kell. Ramadan már a cseréhez készülődik a mieink közül.
13
Danielnek jött meg a lövőkedve a vendégek csapatából. A hosszú sarkot veszi célba, túlságosan alányúl a labdának a lövés pillanatában.
12
Lest int a partjelző, a vendégek csatára állt rossz helyen, a partjelző észrevette.
9
Andzouana helyett ezúttal Čermák ad középre, de ez most pontatlan, kirúgás következik.
8
Ismét Andzouana adja a passzt, amely akár gólpasszá is válhatna, de Gouré kapu fölé céloz.
7
Egy lapos gurítást láthatunk a vendégektől, konkrétan Bernáttól, de ebben a lövésben nincs kellő erő.
7
Órdító helyzetet hagyunk ki! Andzouana üresen marad a bal szélen, lapos középregurítását Čermák külsővel próbálja a hálóba juttatni, de Takáč kapus valami hihetetlen reflexmozdulattal hárít.
4
Nagyszerű hangulat uralkodik a MOL Arénában, ahová ezúttal vendégrukkerek is érkeztek. A tőlük megszokott módon magyarszidással kezdtek, de most már ők is inkább a buzdítással vannak elfoglalva. A pályán biztonsági futball zajlik.